Kurumsal

 

Teknik çim 2005 yılında hazır rulo çim üretimine başlamıştır. Rulo çim üretiminde öncü olan firmamız her yıl daha da güçlenen makine parkıyla birlikte Sakarya da bulunan tesislerini 900.000m² ye kadar çıkartmıştır.

Firmamız, toprak tesviyesinden başlayarak iklime ve kullanım amacına uygun ürün seçimlerinden, hazır rulo çimlerin uygulanmasında ve sonrasında müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır.

Ülkemizde ki iklim koşullarını düşünerek ürettiğimiz rulo çimlerde kullandığımız tohum karışımında sıcaklığa karşı direnci en yüksek olan tohum varyetelerini tercih edilmiştir.

Ürünlerimiz koyu renkli ve basılmaya karşı da daha dayanıklıdır.

Otomatik makinelerle daha düzgün biçimde hasat edilen ürünler kolay bir biçimde bahçenize yerleştirilir. Ayrıca ürünlerimizde çim ağı (FİLE) bulunduğundan uygulamaesnasında parçalanma ve dağılma olmaz.

Uzman personelimiz ve üstün araç parkımızla en kaliteli ürünleri üretmeyi amaçlayan firmamız sürekli olarak üretim alanlarını genişleterek devamlılığı ve yüksek kaliteli ürünleri en düşük fiyatta sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Firmamız 2016 yılından itibaren süs bitkisi ve fidan faaliyetine de başlayıp müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktadır.Her yıl süs bitkisi ve fidan üretim alanlarını da arttırmaktadır.